Spotkanie Otwarte PKB Poznań

śro, 25.09 16:30
PKB Poznań

Nowość

Ogólnopolski projekt wsparcia biznesu i sportu

Szczegóły

150,00 zł

Cena netto, nie zawiera VAT 23%
Wlota niedostępna
 
Więcej informacji

Nigdzie indziej nie spotkasz tylu możliwości biznesowych, co u nas!

W całej Polsce działa 26 Klubów Biznesu, w których jest ponad 2000 firm, z którymi już dziś możesz nawiązać kontakty biznesowe!

Przyjdź na nasze spotkanie a zobaczysz nowy, lepszy i skuteczniejszy sposób pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych!

Czym są Partnerskie Kluby Biznesu oraz czym się zajmujemy?
Szukamy nowych klientów dla firm ze wszystkich branż.
Pomagamy nawiązać skuteczne kontakty biznesowe między przedsiębiorcami z całej Polski.
Prezentujemy skuteczny model na zwiększenie sprzedaży oferowanych produktów i usług.
Wspólnie poprzez biznes i integrację wspieramy polski sport oraz Fundacje!

Czym jest „Otwarte” spotkanie PKB ?

Przedstawimy Państwu ideę naszego projektu, który w polskich klubach sportowych rozwijamy od 7 lat. Odwracamy sytuację wsparcia finansowego klubów poprzez wspólny biznes na wysokim, niepowtarzalnym poziomie. W 2018 roku nasi Partnerzy dokonali wspólnie obrót na ponad 54 mln. zł

Na otwartym spotkaniu będziecie mieli możliwość nawiązania nowych, konkretnych znajomości oraz poznać się z niektórymi naszymi Partnerami.

Celem PKB Poznań jest zrzeszanie przedsiębiorców posiadających wizję kooperacji i dialogu, chcących wzajemnie się wspierać w robieniu interesów i osiągać wspólne cele.

Spotkanie odbędzie się 25.09.2019 od godz. 16:30 do 19:30 Ul. Młyńska 12 Poznań

Plan spotkania: 16:00 - 16:30 rejestracja gości 16:30 - 18:15 - prezentacja Klubu Biznesu oraz prezentacja firm i zaproszonych gości Każda z firm obecna na spotkaniu będzie miała możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz jakich kontaktów biznesowych poszukuje. Szczegóły prześlemy Państwu mailem po zarejestrowaniu.do 19:30 – luźne rozmowy biznesowe

Dlaczego warto do nas dołączyć? Przedsiębiorcy, którzy dołączą do naszego Klubu Biznesu będą mieli możliwość: - nawiązywania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami z całej Polski z 26 Klubów; - wyjazdów na mecze lig: angielskiej, niemieckiej, włoskiej i hiszpańskiej; - wspólnych wyjazdów na mecze Polskiej Reprezentacji; - dostęp do najnowszych narzędzi networkingowych; - możliwość ogólnopolskiej promocji swojego biznesu. - integracja z właścicielami firm i osobami decyzyjnymi.

ZNAJDŹ NAS

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące formuły spotkania,
chciałbyś dowiedzieć się, dlaczego warto na nim być, prosimy o kontakt:

Koordynator Izabela Krukowska-Tokarek
tel. 506-622-133

Partnerskie Kluby Biznesu Poznań

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Top
0 Bilety
Oglądane 1