Spotkanie Zamknięte PKB Poznań

śro, 25.09 20:00
PKB Poznań

Nowość

Spotkanie Zamknięte PKB Poznań

Szczegóły

99,00 zł

Cena netto, nie zawiera VAT 23%
Wyprzedane
Wlota niedostępna
 
Więcej informacji

25.09.2019r. odbędzie się zamknięte spotkanie dla Partnerów PKB Poznań oraz wszystkich chętnych z klubów z Polski.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00, a zakończy o północy. Wcześniej od 16:30 do 19:30 odbędzie się „Otwarte” spotkanie PKB Poznań.

Celem naszych zamkniętych spotkań jest nawiązanie KONKRETNYCH biznesów oraz wsparcie innych Partnerów w Ich potrzebach biznesowych.

Miejsce: Młyńska 12, sala 11, Dress Code: smart casual

Ważne

Podczas spotkania Partnerzy będą zaangażowani w rozmowy o swoich potrzebach oraz możliwości wsparcia innych Partnerów. Po takim spotkaniu wszyscy wrócimy z konkretami!

Czeka nas bardzo dużo rozmów (niebawem Partnerzy zarejestrowani otrzymają mail z instrukcją oraz planem spotkania). Zarejestruj się pilnie! Nie czekaj na ostatnią chwilę.

Otwarte spotkania biznesowe dają możliwość nawiązywania nowych kontaktów i zaprezentowania swojej oferty innym przedsiębiorcom oraz jest miejscem poznańskiej integracji

Dodatkowa informacja

Od września do listopada będą organizowane w pierwszym tygodniu miesiąca spotkanie zamknięte TYLKO dla Partnerów PKB Poznań natomiast pod koniec miesiąca również dla Partnerów z innych Klubów z Polski.

ZNAJDŹ NAS

Kontakt

Bartłomiej Krukowski Dyrektor Regionalny Partnerskie Kluby Biznesu Poznań www.partnerskieklubybiznesu.pl bartlomiej.krukowski@partnerskiekb.pl tel. 509-448-442

Partnerskie Kluby Biznesu Poznań

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Top
0 Bilety
Oglądane 1