IV Śniadanie Biznesowe Partnerskiego Klubu Biznesu w Łodzi

śro, 18.09 08:30
PKB Łódź

Nowość

55,00 zł

Cena netto, nie zawiera VAT 23%
Wlota niedostępna
 
Więcej informacji

Partnerskie Kluby Biznesu

Partnerski Klub Biznesu w Łodzi powstał z myślą o rozwoju biznesów naszych Klubowiczów z Łodzi i okolic.

Stawiamy silny nacisk na wspólne rekomendacje, wzajemne poznawanie firm, wyszukiwanie klientów oraz integrację. Dzięki dostępowi do bazy klubowiczów z ponad 25 klubów biznesu z całej Polski, mamy nieograniczone możliwości nawiązywania nowych i wartościowych biznesowo kontaktów.

Partnerskie Kluby Biznesu w Łodzi to miejsce gdzie: - poznasz interesujące i rzetelne firmy - nawiążesz ciekawe kontakty biznesowe - zwiększysz możliwości rozwoju dla Twojej firmy - spędzisz czas w miłej atmosferze

Na naszych spotkaniach dowiesz się czym zajmują się klubowicze, zaproszeni goście jak i również będziesz miał szansę opowiedzieć o swoim biznesie.

To świetna okazja, aby zaprezentować swoje usługi i produkty na forum wielu przedsiębiorców z Łodzi oraz Polski. W PKB Łódź poznasz ciekawych ludzi, nawiążesz silne, ciekawe kontakty biznesowe oraz spędzisz czas w wyjątkowej atmosferze.

Uczestnictwo w Klubie PKB Łódź pozwoli Ci uzyskać dostęp do narzędzi wspierających rozwój Twojej firmy. Pozyskasz nowych klientów, a dzięki temu zwiększysz zyski swojego przedsiębiorstwa. Opieka koordynatora nad każdym klubowiczem jest kluczowym elementem uczestnictwa w Klubie.

Dzięki temu koordynator dodatkowo promuje Twój biznes i pracuje nad jego rozwojem.

Miejsce spotkania:

Restauracja Gęsi Puch, al. Politechniki 2a, Łódź.

Data: środa 18 września 2019r., godz. 08.30

ZNAJDŹ NAS

Kontakt

Kontakt:

koordynator klubu: Małgorzata Michałus

tel. 731-643-111

email: m.michalus@partnerskiekb.pl

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Top
0 Bilety
Oglądane 1