Spotkanie otwarte Korona Biznes Klub

śro, 28.08 10:00
Korona Biznes Klub

Nowość

65,04 zł

Cena netto, nie zawiera VAT 23%
Wlota niedostępna
 
Więcej informacji

Zapraszamy na spotkanie

Zaproszenie na śniadanie KBK

Kim Jestem?

Twoim Korona Biznes Klubem - przestrzenią dla Twojego Biznesu. Powstałem przy klubie piłkarskim Korona Kielce, gdyż cenię marketing sportowy, jaki daje piłka nożna. Późną jesienią 2018r. z inicjatywy Korona S.A., przy współpracy Partnerskich Klubów Biznesu (ogólnopolskiej sieci klubów biznesu) powstałem, aby wspierać to, co najbardziej „Kocham” - SPORT i BIZNES

Moje Wartości

Kontakty Biznesowe – poprzez sieć współpracy otrzymasz dostęp do firm z różnych branż, 

Ogólnopolski Zasięg Działania  – dla Ciebie inicjujemy spotkania z firmami z całej Polski, 

Rozwój Twojego Biznesu – angażując się zrealizujesz ciekawe kontrakty i inwestycje, 

Okołobiznesowe działania – tworzymy dla Ciebie nowe możliwości zwiększające Twoją wydajność i skuteczność,

Niższe koszty działania i realny zysk – Twoja strefa kosztowa i wysokie saldo końcowe, to istotny czynnik kształtowania biznesu, 
                                              

Atmosfera, integracja i partnerskie relacje – tworzymy przestrzeń dla Twojego Biznesu, gdzie przyjazne kontakty przekładają się na wspólne działanie.

Przedsiębiorco rozwijam się dla Ciebie, tworząc narzędzia i możliwości sprzyjające Twojej Firmie. Nieustannie rozbudowuję sieć kontaktów, organizuję spotkania networkingowe, nawiązuję relacje biznesowe ukierunkowane na Twoje potrzeby. Zrzeszam firmy z różnych branż, dzięki czemu Ty budujesz portfolio swoich kontrahentów i partnerów biznesowych. Dbam o sferę okołobiznesową, abyś miał okazję zmniejszać koszty bieżące lub produkcyjne. Organizowane przeze mnie cykliczne spotkania w gronie zaufanych przedsiębiorców, to doskonała okazja do prezentacji Twojej oferty produktowej i usługowej. Jestem blisko ciekawych ludzi ze świata sportu, kultury i biznesu, więc jeśli chcesz mogę Cię z nimi poznać. 

Nowe Kontakty to moja Specjalność, Zaufanie to Siła, Sieć to Możliwości, Sport to najlepszy Marketing – a TY mój Klubowicz, to powód do Dumy, to motor Napędowy! Twój sukces to Mój sukces! Łączymy Sport i Biznes, grając do jednej bramki osiągamy wspólne cele. 

Współtworzymy przestrzeń, w której działamy, ponieważ jej jakość określa możliwości i potencjał jakim dysponujemy. Wspólnie kibicujemy i robimy biznes. Wspieramy się i dbamy wzajemnie o interesy.

Co zyskujesz ?

Indywidualne podejście, spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pakiety współpracy Korona Biznes Klub to szerokie możliwości. Powiedz czego potrzebujesz lub skorzystaj z szytych na miarę rozwiązań.

Możliwości jest wiele:

  • Kontakty biznesowe: dostęp do bazy firm klubów biznesu w kraju i za granicą, wsparcie w pozyskaniu nowych klientów biznesowych,
  • Spotkania biznesowe (otwarte, zamknięte) w Korona Biznes Klub i w całej Polsce,
  • Wyjazdy integracyjne w gronie ludzi biznesu – wyjazdy na mecze (preferencyjne ceny biletów/karnetów), kręgle, golf i inne,
  • Opieka koordynatora,
  • Wsparcie promocyjno-marketingowe:
Newsletter ogólnopolski,

Możliwość prezentacji produktów/usług podczas spotkań, w prasie,

Promocja firmy poprzez media społecznościowe Korona S.A., Korona Biznes Klub,

Możliwość zamieszczenia reklamy nas stadionie podczas meczu w formie ledu, spotu audio, video lub banneru,

Dystrybucja ulotek, materiałów reklamowych, możliwość wystawienia rollupu podczas meczów na stadionie Korona
Kielce oraz na spotkaniach Korona Biznes Klub,

Możliwość wykorzystywania logo Korona Biznes Klub we własnych materiałach,

Możliwość organizacji eventów z ulubionym piłkarzem Korony Kielce,

Zamieszczenie logo członków Korona Biznes Klub na stronie Korona S.A., Korona Biznes Klub z aktywnym hiperłączem,
  • Narzędzia networkingowe,
  • Oferty produktów i usług dedykowane wyłącznie dla Klubowiczów,
  • Preferencyjne ceny na loże VIP lub na wybrane miejsca o najwyższym standardzie na stadionie,
  • Oraz wiele innych wyjątkowych korzyści dostępnych tylko dla członków Korona Biznes Klub

Spotkania

Korona Biznes Klub to inicjatywa wzajemnych relacji, to spotkania, wspólnie wypita kawa, śniadanie biznesowe, integracja w gronie przedsiębiorców, co sprzyja nawiązywaniu kontaktów, rozmowie o wspólnych inwestycjach, poszukiwaniu partnerów i potencjalnych klientów. W Partnerskich Klubach Biznesu mówimy wspólnym językiem, wspieramy Wasze firmy w rozwoju organizując otwarte i zamknięte spotkania w całej Polsce. W Partnerskich Klubach Biznesu mówimy wspólnym językiem, wspieramy Wasze firmy w rozwoju organizując otwarte i zamknięte spotkania w całej Polsce.

Otwarte spotkania to inicjatywa w szczególności dedykowana dla nowych firm, które chcą poznać projekt Korona Biznes Klub. Na otwartych spotkaniach goszczą również nasi Klubowicze, odwiedzają nas także członkowie zaprzyjaźnionych klubów z całej Polski. Chcesz poznać Korona Biznes Klub, chcesz poznać firmy, które współtworzą nasze środowisko, zapisz się na najbliższe spotkanie. Przyjdź, posłuchaj, wypijmy wspólną kawę i przekonaj się co możemy wnieść pozytywnego w Twój Biznes. To tylko, kawa, a smak długofalowej współpracy pozostanie na długo.

REJESTRACJA NA NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Zamknięte spotkania / integracje / wspólne mecze i inne wydarzenia organizowane w gronie klubowiczów, to możliwość rozmowy z konkretnymi przedsiębiorcami o inwestycjach, realnych biznesach. To prezentacja Twojej firmy, oferty usługowej/produktowej na arenie ogólnopolskiej. Przyjazna atmosfera, wspólny cel - wsparcie i rozwój, a także różnorodność spotkań i możliwość kooperacji z firmami z Polski stanowi o szczególnej wartości tych inicjatyw. Wspólne gotowanie, kręgle, golf, mecze reprezentacji Polski, mecze ligi angielskiej, niemieckiej, czy włoskiej w doborowym towarzyskie ludzi biznesu smakuje zupełnie inaczej. To droga do Twojego sukcesu i nasza satysfakcja.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?
Umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy o tym,
czego potrzebuje Twoja Firma

Kontakt - Korona Biznes Klub

Karolina Cybulska
Tel. +48 697 774 468
karolina.cybulska@korona-kielce.pl

Nina Jarocka-Bąk
Tel. +48 697 774 365

nina.jarocka-bak@korona-kielce.pl

www.korona-kielce.pl

www.facebook.com/koronabiznesklub/

NASI PARTNERZY

1 INNE IMPREZY

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Top
0 Bilety
Oglądane 1