Otwarte Spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica

Thu, 05.03 09:00
Klub Biznesu Miedzi Legnica

Nowość

65,00 zł

Cena netto, nie zawiera VAT 23%
Wlota niedostępna
 
Więcej informacji

Nigdzie indziej nie spotkasz tylu możliwości biznesowych, co u nas!

W całej Polsce działa 26 Klubów Biznesu, w których jest ponad 2000 firm, z którymi już dziś możesz nawiązać kontakty biznesowe!

Przyjdź na nasze spotkanie a zobaczysz nowy, lepszy i skuteczniejszy sposób pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych!

Klub Biznesu Miedzi Legnica to pierwszy klub biznesu który powstał w Polsce w 2013 roku i ma na celu skupienie przedsiębiorców związanych z regionem, potrafiących łączyć przyjemne z pożytecznym: rozwój zawodowy z pasją, jaką jest piłka nożna. Klub stwarza warunki do nawiązywania kontaktów biznesowych, które pomogą wesprzeć lokalną gospodarkę. Jednym z zadań Klubu jest pomoc w jak najpełniejszym wykorzystaniu ogromnych możliwości, jakie niesie za sobą marketing sportowy.

Czym jest "Otwarte" spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica?

Przedstawimy Państwu ideę naszego projektu, który w polskich klubach sportowych rozwijamy od 7 lat. Odwracamy sytuację wsparcia finansowego klubów poprzez wspólny biznes na wysokim, niepowtarzalnym poziomie.

W ostatnich dwóch latach nasi Partnerzy dokonali wspólnie obrót na ponad 54 mln. zł Na otwartym spotkaniu będziecie mieli możliwość nawiązania nowych, konkretnych znajomości oraz poznać się z niektórymi naszymi Partnerami.

Spotkanie odbędzie się 5.03.2020r. od godz. 09:00 do 12:00 w Hotelu Sękowski

Plan spotkania:

8:30 – 9:00 rejestracja gości

9:00 – 10:30 – prezentacja Klubu Biznesu oraz prezentacja firm i zaproszonych gości Każda z firm obecna na spotkaniu będzie miała możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz jakich kontaktów biznesowych poszukuje.

10:30 – ... – luźne rozmowy biznesowe

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Przedsiębiorcy, którzy dołączą do naszego Klubu Biznesu będą mieli
możliwość:
- nawiązywania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami z całej Polski
z 26 Klubów oraz z firmami z czeskich klubów
- integracja z właścicielami firm i osobami decyzyjnymi;
- możliwość ogólnopolskiej promocji swojego biznesu;
- wsparcie koordynatorów z wszystkich Klubów PKB;
DODATKOWO
- zmniejszenie kosztów prowadzenia firmy;
- tańsze zakupy;
- wyjazdów na mecze lig: angielskiej, niemieckiej, włoskiej i hiszpańskiej;
- wspólnych wyjazdów na mecze Polskiej Reprezentacji;

ZNAJDŹ NAS

Kontakt:

Jeżeli masz pytania dotyczące formuły spotkania, chciałbyś dowiedzieć
się, dlaczego warto na nim być, prosimy o kontakt z Koordynatorem:

Mateusz Bartczak

e-mail: mateusz.bartczak@miedzlegnica.eu

tel.: 515 280 490

Styczniowe śniadanie biznesowe

PARTNERZY

SPONSORZY

Top
0 Bilety
Oglądane 1