Trzecie spotkanie biznesowe Klubu Biznesu Jagiellonia

czw, 12.12 17:00
Klub Biznesu Jagiellonia

Nowość

40,00 zł

Cena netto, nie zawiera VAT 23%

- +

 
Więcej informacji

Nigdzie indziej nie spotkasz tylu możliwości biznesowych, co u nas!

W całej Polsce działa 25 Klubów Biznesu, w których zrzeszonych jest ponad 1400 firm, z którymi już dziś możesz nawiązać kontakty biznesowe!

Przyjdź na spotkanie biznesowe Klubu Biznesu Jagiellonia, a zobaczysz nowy, lepszy i skuteczniejszy sposób pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych.

Czym się dokładnie zajmujemy?

Szukamy nowych klientów dla firm ze wszystkich branż. Pomagamy nawiązać skuteczne kontakty biznesowe między przedsiębiorcami z całej Polski. Prezentujemy skuteczny model na zwiększenie sprzedaży oferowanych produktów i usług.

Klub Biznesu skupia sprawdzone firmy, członkostwo w nim jest wartością dodaną do bieżącej działalności, tworzy przestrzeń budowania relacji towarzyskich i biznesowych oraz pozwala osiągać efekt synergii, dzięki wzajemnym poleceniom.

Otwarte spotkania biznesowe są narzędziem, dzięki któremu Klubowicze nawiązują nowe kontakty i prezentują swoją ofertę szerokiej publiczności.

Dlaczego warto być na Spotkaniu Biznesowym?

1. Poznasz członków Klubu Biznesu

2. Poznasz zasady budowania nowych kontaktów biznesowych, jakie będą obowiązywać w Klubie Biznesu

3. Będziesz mógł od razu nawiązać nowe kontakty biznesowe

Zarejestruj się już dziś. Najlepiej przekonać się o tym czy warto przystąpić do Klubu Biznesu będąc na naszym spotkaniu.

Plan spotkania

16:45 rejestracja gości

17:00- 19:00 prezentacja Klubu Biznesu oraz prezentacja firm i zaproszonych gości. Każda z firm obecna na śniadaniu będzie miała możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz opowiedzenia, jakich kontaktów biznesowych poszukuje

19:00 rozmowy biznesowe

ZNAJDŹ NAS

Miejsce Spotkania

Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00

Stadion Miejski w Białymstoku - Strefa VIP

Ul. Słoneczna 1

WJAZD OD UL. Ciołkowskiego

15-323 Białystok

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące formuły spotkania lub chciałbyś dowiedzieć się, dlaczego warto na nim być prosimy o kontakt:

e-mail: m.oksztulski@jagiellonia.pl
tel. 661 666 819

Top
0 Bilety
Oglądane 1