Spotkanie Klubu Biznesu Jagiellonia

wto, 27.08 17:00
Klub Biznesu Jagiellonia

Nowość

100,00 zł

Cena netto, nie zawiera VAT 23%
Wlota niedostępna
 
Więcej informacji

Nigdzie indziej nie spotkasz tylu możliwości biznesowych, co u nas!

W całej Polsce działa 25 Klubów Biznesu, w których zrzeszonych jest ponad 1400 firm, z którymi już dziś możesz nawiązać kontakty biznesowe!

Przyjdź na spotkanie biznesowe Klubu Biznesu Jagiellonia, a zobaczysz nowy, lepszy i skuteczniejszy sposób pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych.

Czym się dokładnie zajmujemy?

Szukamy nowych klientów dla firm ze wszystkich branż. Pomagamy nawiązać skuteczne kontakty biznesowe między przedsiębiorcami z całej Polski. Prezentujemy skuteczny model na zwiększenie sprzedaży oferowanych produktów i usług.

Klub Biznesu skupia sprawdzone firmy, członkostwo w nim jest wartością dodaną do bieżącej działalności, tworzy przestrzeń budowania relacji towarzyskich i biznesowych oraz pozwala osiągać efekt synergii, dzięki wzajemnym poleceniom.

Otwarte spotkania biznesowe są narzędziem, dzięki któremu Klubowicze nawiązują nowe kontakty i prezentują swoją ofertę szerokiej publiczności.

Dlaczego warto być na Spotkaniu Biznesowym?

1. Poznasz członków Klubu Biznesu

2. Poznasz zasady budowania nowych kontaktów biznesowych, jakie będą obowiązywać w Klubie Biznesu

3. Będziesz mógł od razu nawiązać nowe kontakty biznesowe

Zarejestruj się już dziś. Najlepiej przekonać się o tym czy warto przystąpić do Klubu Biznesu będąc na naszym spotkaniu.

Plan spotkania

16:45 - 17:00 rejestracja gości

17:00 - 19:00 - prezentacja Klubu Biznesu oraz prezentacja firm i zaproszonych gości. Każda z firm obecna na lunchu będzie miała możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz opowiedzenia, jakich kontaktów biznesowych poszukuje

19:00 - ..... rozmowy biznesowe

ZNAJDŹ NAS

Miejsce Spotkania

Spotkanie odbędzie się 0 17:00 w Hotelu Branicki,
ul. Zamenhofa 25, Białystok

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące formuły spotkania lub chciałbyś dowiedzieć się, dlaczego warto na nim być prosimy o kontakt:

e-mail: m.oksztulski@jagiellonia.pl
tel. 661 666 819

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Top
0 Bilety
Oglądane 1